Cellulit jest problemem ponad 90 procent kobiet. Mimo, że metod zwalczenia pomarańczowej skórki jest wiele, to jednak tylko nielicznym paniom udaje się pozbyć go całkowicie. Dla tych kobiet, które nadal borykają się z niedoskonałościami na pośladkach, udach czy ramionach mamy rozwiązanie. Bardzo popularnym sposobem staje się bańka chińska. Znajduje się ona w czołówce sprawdzonych i skutecznych zabiegów redukujących nieestetyczny defekt. Masaż wykonany bańką doskonale uelastycznia oraz wygładza skórę, a ponadto rozbija tkankę tłuszczową i powiększa ukrwienie tkanek. Dlatego preparaty wyszczuplające aplikowane tuż po zabiegu lepiej się wchłaniają. Gorąco polecam bański chińskie na cellulit!

banki chińskie
Kilka słów o cellulicie

Cellulit powstaje w wyniku niewłaściwego rozmieszczenia się tkanki tłuszczowej. Takie rozłożenie się tłuszczu powoduj, że tkanka podskórna zmienia się, czego widocznym efektem jest nierówna, chropowata i pofałdowana skóra. Najczęściej cellulit można zaobserwować na udach, pośladkach i biodrach. Jednakże pomarańczowa skórka dotyczyć może także ramion brzucha i piersi.

Ten nieestetyczny defekt mają miliony kobiet na całym świecie. A bezpośrednią przyczyną pojawienia się pomarańczowej skórki są zmiany w poziomi hormonów. Głównym „powoderem” jest oczywiście estrogen – dlatego kobiety częściej niż mężczyźni zapadają na cellulit. Ponadto tworzeniu się tego defektu skórnego sprzyja również niezdrowy tryb życia, czyli brak aktywności ruchowej, problemy z otyłością, a także nieprawidłowe odżywianie – dieta zbyt bogata w węglowodany.
Masaż bańkami chińskimi pomaga w zwalczaniu problemu!

Zastosowanie bański chińskiej do zwalczania pomarańczowej skórki stało się przebojem ostatnich lat. Wiele gabinetów kosmetycznych proponuje swym klientkom właśnie ten zabieg na cellulit. Przynosi on dosyć wyraźne rezultaty w krótkim okresie czasu, a do tego niezbyt wiele kosztuje.

Leczenie za pomocą podciśnienia jest dosyć starym sposobem walki z problemem. W dawniejszych czasach używane były wydrążone w środku rogi Już wtenczas zauważono pozytywny wpływ podciśnienia przy niwelowaniu chorób górnych dróg oddechowych – zapalenia płuc, nieżytu, czy opłucnej, a ponadto przy różnorodnych bólach kręgosłupa.

Podciśnienie, wytwarzane w bańce poprzez usunięcie powietrza, sprawia, ze skóra i okoliczne tkanki są zasysane. W taki sposób uzyskuje się intensywne przekrwienie tkanek i znaczną poprawę stanu niezbyt elastycznej skóry.

Masaż bańkami chińskimi pobudza zatem krążenie krwi oraz płynów ustrojowych, a ponadto wyzbyć się niepotrzebnych produktów przemiany materii i toksyn. W wyniku przyspieszonych procesów przemiany materii szybko następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej. Masaż z wykorzystaniem bańki ma cudowną moc w kuracjach antycellulitowych; może służyć także jako drenaż limfatyczny.

Wymienione właściwości masowania bańką chińską to jednak nie wszystko. Dzięki masażowi stajemy się zrelaksowani i uspokojeni. Dlatego poleca się go osobom zestresowanym, przemęczonym i prowadzącym mało aktywny tryb życia.
Na co zwrócić uwagę?

Przy wykonywaniu masażu na samym początku możemy zauważyć nieduże zasinienia i niewielką bolesność . To naturalne, że będziemy to odczuwać. Nie warto się tym zbyt przejmować, gdyż po krótkim czasie takie pobolewania zanikną. Jeżeli jednak spostrzeżemy, że naczynia krwionośne zaczynają pękać, to wówczas należy przerwać masowanie bańką.

Warto wspomnieć, że masaż bańkami chińskimi raczej nie powinien być wykonywany w okolicy łydek, nerek, łopatek oraz biustu. Warto wiedzieć, że masaż bańką chińską nie będzie wskazany kobietom w ciąży, a także mających menstruację. Ponadto przeciwwskazaniem do wykonania masowania jest posiadanie żylaków, jak też podrażnień w miejscach, które mamy zamiar mieć masowane.

źródło artykułu: http://usuwaniecellulitu.info.pl

Opisy zabiegów

Kontakt

Infinity - Salon Urody - Kamionki
ul. Lotnicza 23, 62-023 Kamionki
Godz. otwarcia:
wt-pt 11:00-20:00, sob 9:00-14:00
Zadzwoń umów się na wizytę
61 897 18 10


Infinity - Salon Urody - Poznań
ul. Starołęcka 66, 61-360 Poznań
Godz. otwarcia:
pn-pt 9:00-19:00, sob 8:00-14:00
Zadzwoń umów się na wizytę
61 870 00 46 

matis-logo-2 logobeautymeddermika-logo-2gatineau-logo-2  logotegoder borbe trans2
                                                 www.borbe.pl

UK Bookamekrs http://gbetting.co.uk Free Bets